WhatsApp

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Kameraları
Kameralar artık günlük yaşamımızın bir parçası haline gelmiştir. Ev, işyeri gibi korunmasını istediğimiz yerleri kayıt ederek güvenliğimizi sağlar. Güvenlik kameralarının en önemli özelliği hırsızlara karşı caydırıcı olmasıdır. Farklı kullanım amaçlarına hizmet etmek üzere; Sabit kameralar, Speed dome kameralar, Dome kameralar, IR gece görüşlü güvenlik kameları çeşitleri vardır.

Güvenlik kameraları; DVR (kayıt cihazı) veya kayıt yapılmasını istediğiniz bilgisayara kayıt yapabilmektedir.

Hırsız Alarm Sistemleri
Alarm sistemleri, mekanın ihtiyacına göre, keşif yapılarak kurulmaktadır. Keşif yaparken, mekanda yaşayan kişilerin yaşam senaryosu göz önünde bulundurularak projelendirme yapılıp, kişilere güvenli bir yaşam alanı sağlanıyor.

Projelendirilip, montaj yapıldıktan sonra Güvenlik Alarm Merkezi’ne bağlantı yapılıyor.


Yangın Algılama Sistemleri
Yangın algılama sistemleri, uygulanacak alanın faaliyetine göre farklı algılama sistemleri kullanılarak kurulur. Yangın algılama sisteminin temel amacı; yangını ilk anda tespit edip, tehlikede olabilecek sistemleri devre dışı bırakıp, gerekli yerlere ihbar etmektir.


Akıllı Ev Sistemleri
Akıllı ev sistemleri günümüzde lüksten çok ihtiyaç haline gelmiştir. Akıllı ev sistemlerinin amacı; evde olmadığınızda bile akıllı telefon, tablet veya bilgisayarlarınızdan düzenlediğiniz farklı senaryo seçenekleriyle evinizi kontrol altına almanızı sağlamaktır.

Görüntülü Kapı Sistemleri
Görüntülü diyafon sistemleri, kapı zilinize basıldığında, kapıdaki kişiyle görüntülü iletişim kurmanızı sağlar. Bu da ev ve işyerinizde güvenliğinizi sağlaması açısından gerekli bir uygulamadır.

Güvenlik Sistemleri

Paylaş